Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza 11 tysięcy litrów płynu do dezynfekcji trafi do gmin powiatu dzierżoniowskiego - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

11 tysięcy litrów płynu do dezynfekcji trafi do gmin powiatu dzierżoniowskiego

Firma PFO Vetos-Farma przekazała w formie darowizny na rzecz powiatu dzierżoniowskiego, a także wszystkich gmin z naszego terenu, ponad 11 tysięcy litrów płynu dezynfekcyjnego.

Gmina Niemcza otrzyma 1200 litrów płynu. Zostanie on rozdysponowany jednostkom organizacyjnym, ochotniczym strażom pożarnym i gminnym placówkom oświatowym.

Umowę w tej sprawie podpisali starosta dzierżoniowski Grzegorz Kosowski oraz przedstawiciele firmy – prezes Piotr Okoniewski i wiceprezes Jakub Okoniewski. Wartość przekazanego przez przedsiębiorstwo płynu to około 100 tysięcy złotych, więc jest to ogromna pomoc dla samorządów powiatu, które do tej pory z własnych funduszy musiały kupować tego typu środki.

Dziękujemy za wsparcie!

Źródło: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie