Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH na rozwój Twojej firmy! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

400 TYSIĘCY ZŁOTYCH na rozwój Twojej firmy!

Szanowni Państwo,

Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła nabór wniosków w ramach konkursu:

1.5 D Wsparcie dla MŚP dotkniętych skutkami epidemii COVID-19 – konkurs dotyczący zakupu ruchomych środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

Wnioskodawcą mogą być przedsiębiorstwa z sektora MŚP posiadające siedzibę w województwie dolnośląskim działające w branży turystyki i gastronomii, które w 2020 roku (w stosunku do roku 2019) odnotowały spadek przychodów o 70%.

W ramach konkursu realizować będzie można projekty polegające na zakupie środków trwałych lub/i wartości niematerialnych i prawnych.

Celem projektu musi być wdrożenie do oferty nowej usługi lub nowego produktu.

Jest to jedna z ostatnich szans na rozwój Państwa firmy – dofinansowanie do 80% w wysokości 400.000,00 zł.

Po więcej informacji zapraszamy do załącznika:

1.5 D DOLNOŚLĄSKIE_2021