Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza 650-LECIE RADY MIEJSKIEJ W NIEMCZY. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

650-LECIE RADY MIEJSKIEJ W NIEMCZY.

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Niemcza na uroczystą inaugurację 650- lecia Rady Miejskiej w Niemczy.  Jubileusz 1369-2019 uświetniony zostanie w dniu 20 grudnia 2019r, o godz. 16.00 w sali widowiskowej niemczańskiego Ośrodka Kultury uroczystą sesją radnych. W programie wydarzenia także wykłady historyczne, wystawa tematyczna przygotowane przez NOK, koncert muzyczny oraz poczęstunek Radnych dla wszystkich obecnych. Organizatorami wydarzenia są: Rada Miejska w Niemczy oraz Niemczański Ośrodek Kultury.