Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Akademia Innowacji – od inspiracji po wdrożenie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Akademia Innowacji – od inspiracji po wdrożenie

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z Dolnośląską Instytucją Pośredniczącą, Dolnośląskim Funduszem Rozwoju, Dolnośląskimi Pracodawcami, Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego i kancelarią prawną TLA we Wrocławiu organizuje czterodniowe wydarzenie, które poprowadzą najlepsi naukowcy, praktycy biznesu, przedsiębiorcy i specjaliści różnych branż.

Słuchacze podczas Akademii poznają m.in. schemat postępowania z biznesowym pomysłem, począwszy od inspiracji, aż po jego wdrożenie. Podejmowana tematyka traktować będzie m.in. o rodzajach innowacji, modelach biznesu, kreowaniu projektów, opracowaniu wniosków aplikacyjnych, ale także o prawno-podatkowych aspektach rozpoczęcia oraz prowadzenia działalności gospodarczej i badawczo-rozwojowej.

Wydarzenie: „Akademia Innowacji – od inspiracji po wdrożenie”
Miejsce: inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Wielka 67 we Wrocławiu
Terminy: 24, 25, 29, 30 października
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości: https://inqube.pl/akademia-innowacji-od-inspiracji-po-wdrozenie/