Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza ATRAKCJE PODCZAS FERII DLA DZIECI Z NASZEJ GMINY - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

ATRAKCJE PODCZAS FERII DLA DZIECI Z NASZEJ GMINY

Ferie zimowe dobiegły końca. W tym roku szkolnym uczniowie mogli skorzystać z bogatej formy spędzenia czasu wolnego podczas tej przerwy od zajęć edukacyjnych. Odwiedzili m.in. lodowisko w Świdnicy, kręgielnię, stoki w Rzeczce, laboratorium dźwięku w Przedborowej. Na terenie szkoły mieli okazję wziąć udział w szeregu warsztatach (chemicznych , ceramicznych, wyrobu biżuterii), rozgrywkach sportowych, turniejach gier planszowych, a nawet spędzić wieczór z dreszczykiem.

Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza oraz Rady Rodziców. Dziękujemy za zasponsorowanie poczęstunków, biletów wstępu, kosztów przewozu, materiałów na warsztaty i nagród.

Zobaczcie Państwo sami jak miło mijał czas podczas ferii:)