Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Agnieszka Rożek

Bal karnawałowy w Przedszkolu „Zaczarowany Gród” w Niemczy

W dniu 06.02.2020 roku w Przedszkolu Publicznym ,,Zaczarowany Gród” w Niemczy odbył się „Bajkowy bal karnawałowy”. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach do znanych przebojów. W chwili przerwy był słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcia.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!