Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Bardzo prosimy o nieparkowanie pojazdów w Rynku w związku z Dniami Niemczy! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Bardzo prosimy o nieparkowanie pojazdów w Rynku w związku z Dniami Niemczy!

UWAGA!
W związku z przygotowaniami do Dni Niemczy, które odbędą się w dniu 24 września 2022 r., zwracamy się z uprzejmą prośbą o nieparkowanie pojazdów na terenie niemczańskiego Rynku w dniach 22, 23, 24 (czwartek, piątek, sobota) września 2022 roku.

Prosimy również o nieparkowanie pojazdów w górnej części Rynku (sąsiedztwo sklepu Delikatesy Centrum) już w dniu 21 (środa) września 2022 r.

Ulice Słowiańska, Podmiejska oraz Przemysłowa pozostają otwarte dla ruchu w tych dniach. Będą one służyć też jako drogi przeciwpożarowe, w związku z tym prosimy o nie zastawianie jezdni pojazdami.

W imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Jarosława Węgłowskiego, prosimy o zrozumienie
i przepraszamy za powstałe utrudnienia w związku z zaistniałą sytuacją.