Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Bezpłatne webinarium: Wyzwania Łukasiewicza – najkrótsza droga przedsiębiorstw do innowacji - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z przedstawicielem SIECI BADAWCZEJ ŁUKASIEWICZ zaprasza na bezpłatne webinarium: Wyzwania Łukasiewicza – najkrótsza droga przedsiębiorstw do innowacji, które odbędzie się 21 stycznia br. o godzinie 10:30.

W trakcie webinaru przedstawimy sposób w jaki Łukasiewicz może wyjść naprzeciw wymaganiom przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia prac B+R, budowy konsorcjów projektowych oraz dostępu do unikatowych komplementarnych kompetencji i infrastruktury zlokalizowanych w 32 instytutach w całym kraju. Sieć Badawcza Łukasiewicz to trzecia pod względem wielkości w Europie i największa organizacja badawcza w Polsce. Dostarcza atrakcyjne, kompletne i konkurencyjne rozwiązania technologiczne. Łukasiewicz w dogodny sposób wychodzi naprzeciw oczekiwaniom biznesu. W procesie Wyzwań Łukasiewicza w zaledwie 15 dni proponujemy przedstawienie pomysłu na rozwiązanie problemu technologicznego. Przedsiębiorca może zdecydować się na kontakt nie tylko przez formularz na stronie https://lukasiewicz.gov.pl/biznes/, ale także w ponad 50 lokalizacjach: Instytutach Łukasiewicza i ich oddziałach w całej Polsce. Wszędzie otrzyma ten sam – wysokiej jakości – produkt lub usługę. Potencjał Łukasiewicza skupia się wokół takich obszarów badawczych jak: zdrowie, inteligentna mobilność, transformacja cyfrowa oraz zrównoważona gospodarka i energia.

Spotkanie poprowadzi dla Państwa:

Jakub Kaczmarski – Kierownik Obszaru Innowacji w Łukasiewiczu, Lider Grup Badawczych Łukasiewicza.

Odpowiada za budowanie konsorcjów oraz projektowanie i koordynację procesów mających na celu intensyfikację prowadzenia projektów B+R realizowanych przez przedsiębiorstwa i instytuty Łukasiewicza.

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doktorat z elektroniki ciała stałego (wyróżniony przez Prezesa Rady Ministrów). Stypendium Ministra Rozwoju dla najlepszych doktorantów.

Ponad 25 publikacji z listy JCR cytowanych ponad 200 razy). TOP25 polskich innowatorów wg. MyCompany.

Poniżej link do rejestracji: