Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Biało -czerwone warsztaty i patriotyczne działania w Towarzystwie Miłośników Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W Towarzystwie Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej w związku ze zbliżającymi się świętami narodowymi 3 Maja i 100 Niepodległości Polski odbyły się kolejne warsztaty tym razem biało- czerwone. W warsztatach kierowanych przez członkinię Towarzystwa Mariolę Słobodzińską- Kielar uczestniczyła spora grupa dzieci jak również dorosłych.

czolowka

W efekcie powstały piękne biało – czerwone kotyliony, kwiaty, dekoracje. Nasze dzieci wraz z rodzicami rozdały kotyliony uczestnikom wydarzeń 3 Maja w Niemczy oraz uczestniczyły w obchodach Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Niemczy, zadbały również o biało- czerwone flagi i dekoracje lokalu naszego Towarzystwa. Bardzo cieszy fakt, ze coraz liczniejsza grupa dorosłych oraz dzieci uczestniczy w działaniach Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej, które w związku ze 100- leciem Niepodległości Polski stara się skierować swoją aktywność na patriotyczne wychowanie wszystkich pokoleń. Tekst: Renata Kukuła mt_gallery: