Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Blisko, coraz bliżej. Niebawem ulica Piastowska będzie przejezdna!!! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Blisko, coraz bliżej. Niebawem ulica Piastowska będzie przejezdna!!!

Na chwilę obecną prac przy zakończeniu nawierzchni ulicy Piastowskiej w Rynku przebiegają w nadzwyczajnym tempie. Pogoda sprzyja więc jest szansa, że już niebawem zakończona zostanie nawierzchnia Piastowskiej i tym samym cały ciąg dróg od Piastowskiej, przez Królowej Jadwigi po Rynek będą gotowe.

Być może ten odcinek zostanie udostępniony do ruchu pojazdów.

Karkołomna inwestycja w całości, nie zostanie jeszcze zakończona. Oprócz drogi pozostaną do wykonania chodniki oraz do zagospodarowania pas zieleni: od fontanny do Królowej Jadwigi.

Wielkimi krokami zbliża się finał, który mamy nadzieję powitać w Niemczy wraz z wiosną.