Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

Burmistrz Jarosław Węgłowski zaprasza we wtorek 1 października 2019 r. o godz. 17.00 mieszkańców Gminy Niemcza, osoby, środowiska, instytucje oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowania tegorocznych Dożynek Wojewódzko – Diecezjalnych w Niemczy na Podziękowanie Podożynkowe.

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski serdecznie zaprasza we wtorek 1 października 2019 r. o godz. 17.00 mieszkańców Gminy Niemcza, osoby, środowiska, instytucje oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowania tegorocznych Dożynek Wojewódzko – Diecezjalnych w Niemczy  na Podziękowanie Podożynkowe. Uroczyste podziękowania odbędą się w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury. W programie m.in.: występ gwiazd naszych dożynek zespołów Joanki oraz Grodzianie.

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej szczegóły na plakacie: