Home / Aktualności

Autor:Publikacja: UMiG Niemcza

Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski oraz Niemczański Ośrodek Kultury zapraszają na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów w Polsce – finalisty programu Mam Talent! – Bartosza Lewandowskiego.

Magic Show to godzinne widowisko magii i iluzji przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na spotkanie z mistrzem iluzji zapraszamy dwukrotnie 1 grudnia, o godz. 10:30 i 12:30, do Niemczańskiego Ośrodka Kultury. To będzie wyjątkowa podróż, gdzie niemożliwe stanie się możliwe. Podczas pokazu pojawią m.in. ptaki, a magik sprawi, że do Niemczy zawita również…. Mikołaj!

Bartosz Lewandowski jest finalistą 11 edycji telewizyjnego show Mam Talent!. Jego występy zachwyciły tysiące telewidzów w całym kraju. Dzisiaj prezentuje swoje magiczne umiejętności w wielu miejscach – również za granicą. Na mistrzowskie show zapraszamy całe rodziny. Pamiętajcie jednak, że to dzień najmłodszych. Dlatego pierwszeństwo uczestnictwa będą mieć dzieci i młodzież z Przedszkola Publicznego z Niemczy oraz szkół podstawowych z Gminy Niemcza (Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gilowie, oraz Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju). Wstęp wolny.