Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski spotkał się kolejny raz z Mieszkańcami - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W dniu wczorajszym Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski spotkał się kolejny raz z Mieszkańcami. Przybyli mieli okazję poznać bieżące działania, dowiedzieć się o szczegółach wielu nowych inwestycji, zadać pytania i uzyskać odpowiedzi. Współpraca na linii Burmistrz – Mieszkańcy jest szczególnie ważna aby możliwe było przysłowiowe „trzymanie ręki na pulsie”, reagowanie na bieżące problemy i zaspokajanie najważniejszych potrzeb Mieszkańców Miasta i Gminy Niemcza. Sprawne działanie wymaga dialogu, poznania różnych punktów widzenia i konstruktywnej krytyki a transparentość działań władz samorządowych pozwala Mieszkańcom uczestniczyć w procesie odnowy ich najbliższej okolicy. Dziękujemy za przybycie i serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania.