Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski uczestniczył w podpisaniu Karty Ambitna Polska Samorządowa - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

W czerwcu bieżacego roku w Tomaszowie Mazowieckim w obecności Prezydenta RP Andrzeja Dudy została podpisana Karta Ambitna Polska Samorządowa. W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczył również Jarosław Węgłowski – Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza. Do tego pięknego miejsca w czwartkowe popołudnie zjechało ponad tysiąc samorządowców z całego kraju.

„Bardzo cieszę się, że miałem niezwykłą przyjemność uczestniczyć jako jeden z nielicznych samorządowców z Dolnego Ślaska, w tej wyjątkowej uroczystości. Samo zaproszenie traktuję jako docenienie mojej niespełna dwuletniej pracy na rzecz lokalnego samorządu”- podsumował Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Jarosław Węgłowski.