Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Izabela Zamirska-Rajek

Cykl regionalnych spotkań warsztatowo-konsultacyjnych Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Spotkania przewidziane są do realizacji w grupach 3-5 osobowych w siedzibie Regionalnego Punktu Kontaktowego w Wałbrzychu (Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu), Wałbrzych, ul. Wysockiego 29. W załączeniu przesyłamy zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać jako skan dokumentu mailowo na adres rpk@dolnyslask.pl. Szczegółowych informacji o dostępnych terminach, zakresie merytorycznym i kwestiach organizacyjnych udzielają pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego w Wałbrzychu: Pani Ilona Kwiecińska i Pan Sebastian Pacyna.

Informacje o cyku regionalnych spotkań warsztatowo – konsultacyjnych dostępna jest również pod adresem: www.ewt.dolnyslask.pl.

Niezależnie od organizowanych spotkań warsztatowo-konsultacyjnych istnieje możliwość korzystania na bieżąco z oferty indywidualnych spotkań konsultacyjnych w siedzibie RPK w Wałbrzychu po uprzednim umówieniu terminu z pracownikami Punktu.

Z poważaniem

Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska w Wałbrzychu

Wydział Promocji Gospodarczej i Inwestycyjnej

Departament Gospodarki