Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Czesław Piotrowski nowym Sołtysem w sołectwie Wilków Wielki - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Czesław Piotrowski nowym Sołtysem w sołectwie Wilków Wielki

W sołectwie Wilków Wielki zebranie wiejskie, podczas którego odbyły się wybory sołeckie odbył o się 24.02.2023r.

Po dwóch kadencjach nastąpiła zmiana Sołtysa, nowym sołtysem został Czesław Piotrowski.

Dotychczasowy Sołtys – Tomasz Palimąka podziękował wszystkim za współpracę, za trud i zaangażowanie w pracę na rzecz sołectwa.

W skład Rady Sołeckiej weszli:

1. Adam Mandziej – Przewodniczący
  2. Barbara Górska
  3. Wiesława Dominiarczyk
  4. Tomasz Stawera
  5. Adam Kuriata
  6. Daniel Jędrysiak
  7. Jan Mazur

Wszystkim wybranym Burmistrz Jarosław Węgłowski złożył serdeczne gratulacje i życzył wielu sukcesów w pracy na rzecz sołectwa. Podziękował również Panu Tomaszowi Palimące za 8 lat trudnej pracy, za wysiłek i chęć działania.

Poniżej publikujemy zdjęcia z zebrania: