Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Derby! Dmuchany zamek, piłkarskie emocje w rozgrywkach wałbrzyskiej B klasy, basen z kulkami dla dzieci, dla chętnych kiełbaski z grilla, zimne napoje. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Derby! Dmuchany zamek, piłkarskie emocje w rozgrywkach wałbrzyskiej B klasy, basen z kulkami dla dzieci, dla chętnych kiełbaski z grilla, zimne napoje. To wszystko już w najbliższą niedzielę przy Sienkiewicza 1, gdzie o godzinie 14:00 LKS „Niemczanka” zmierzy się z drużyną LKS Gilów. Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz. Emocje gwarantowane!