Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dni Otwarte w Szkole Podstawowej w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dni Otwarte w Szkole Podstawowej w Niemczy

W piątek 23 marca, w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy, odbyły się Dni Otwarte, w trakcie których rodzice oraz dzieci mogły zapoznać się z bazą edukacyjną niemczańskiej placówki oświatowej. W trakcie kilku godzin prezentacji dzieci z przedszkoli mogły wspólnie z najmłodszymi uczniami pobawić się w gry ekologiczne, edukacyjne oraz komputerowe, a także nauczyć się podstaw języka angielskiego.

DSC 0052

Rodzice natomiast zostali zapoznani ze szczegółami działalności szkoły podstawowej oraz planowanych ścieżkach rozwoju nowych uczniów. Po prezentacjach młodzi uczniowie zaprezentowali krótki spektakl „O uprzejmym rycerzu”, a starsze klasy przedstawiły program w języku niemieckim oraz zaprosiły na panel eksperymentalny. Dyrektor placówki, Anna Kuźmińska, zaprosiła na Dni Otwarte Burmistrza Gminy Niemcza Grzegorza Kosowskiego, który gorąco zachęcał do wybrania własnie niemczańskiej placówki jako przyszłego miejsca edukacji obecnych przedszkolaków. mt_gallery: