Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dnia 20 października w Szczawnie Zdroju odbyły się dolnośląskie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Pana Romana Kowalczyka. - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dolnośląski Kurator Oświaty uhonorował  w tym roku nauczycieli i pracowników oświaty Medalami Komisji Edukacji Narodowej oraz wręczył nagrody Ministra Edukacji Narodowej i nagrody Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Niemcza Pana Jarosława Węgłowskiego wśród nagrodzonych została wyróżniona Pani Anna Kuźmińska Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy. Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Nagrody Ministra Edukacji Narodowej za wieloletnią pracę na rzecz młodego pokolenia, życzymy zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej.