Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Fundacja "Merkury" i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na Debatę "Co dalej po COVID-zie?" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Szanowni Państwo!

Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego, Fundacja „Merkury” i Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych zapraszają na Debatę „Co dalej po COVID-zie?”. Porozmawiajmy o wyzwaniach i kierunkach działania organizacji obywatelskich w sytuacjach kryzysowych.

• Data: 15 września 2021 roku
  • Godziny: 10.00 – 14.00
  • Miejsce: Dolnośląskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Trzebnicka 42/44 we Wrocławiu)
  • Zapraszamy: przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych (w tym młodzieżowych), jednostek samorządu
    terytorialnego współpracujących z NGO, liderów i liderki społeczne, a także członków i członkinie gminnych, powiatowych RDPP oraz Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE: formularz_rejestracyjny_debata

PROGRAM: PLIK PDF DO POBRANIA.

W debacie wezmą udział:

• Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
  • Wojciech Jachimowicz, Współprzewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego
  • Marcin Szewczak, Dyrektor Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urząd Pracy
  • Norbert Werbiłowicz, Prezes Fundacji FaniMani.pl
  • Alicja Szatkowska, Prezes Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
  • Krystyna Laszkiewicz, Prezes Stowarzyszenia Integracji Społecznej Propago
  • Moderacja: Edwin Bendyk – Prezes Fundacji Batorego, publicysta, autor książki „W Polsce, czyli wszędzie” o tym co możemy zrobić, kiedy coraz wyraźniej widzimy zbliżający się zmierzch cywilizacyjnego modelu, który budowaliśmy przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Po debacie odbędą się warsztaty dla uczestników. Zagadnienia omawiane podczas warsztatów będą prezentowane na zakończenie wydarzenia i będą służyć jako materiał źródłowy do przyszłych stanowisk Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego.

Debata realizowana jest w ramach zadania publicznego „Młodzież i NGO: gotowi na wyzwania” realizowanego przez Fundację „Merkury” i Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych i współfinansowanego ze środków Województwa Dolnośląskiego.