Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy ogłasza, że otwiera wejście na teren szkoły dla osób chcących skorzystać z obiektów sportowych w czasie wakacji . - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Uwaga Uczniowie, Rodzice, mieszkańcy Gminy Niemcza

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy ogłasza, że otwiera wejście na teren szkoły dla osób chcących skorzystać z obiektów sportowych w czasie wakacji . Proszę jednak nie wjeżdżać rowerami na boisko, gdyż niszczy się jego nawierzchnia. Proszę dbajmy o wspólne dobro. Sprzątajmy śmieci, które przynieśliśmy. Nie niszczmy ogrodzenia. Wejdźmy i wyjdźmy przez otwartą bramkę !!! Przypominam, że teren jest monitorowany i wszelkie próby dewastacji mienia będą zgłaszane Policji.

Dyrektor szkoły Anna Kuźmińska