Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Redakcja

Dzień Kobiet w Wilkowie Wielkim

Z okazji Dnia Kobiet biblioteka - pani Wiesława Dominiarczyk ii świetlica środowiskowa - Joanna Szachniewicz, zorganizowały wieczorek połączony z wystawą prac pani Leokadii Nowak i pani Anny Krzysztof. Panie, nasze czytelniczki, już od wielu lat współpracują z naszymi placówkami, uczestnicząc w różnych warsztatach i imprezach. Dodatkowo wieczór uprzyjemniły nam zajęcia fitness, prowadzone przez instruktora świetlicy, panią Joannę. Panie, pełne podziwu dla prac artystycznych, prosiły o zorganizowanie, już po raz czwarty, warsztatów decoupage, prowadzonych przez panią Elżbietę Grygorczuk.

DSC05664

Wieczór upłynął w bardzo wesołej atmosferze, panie wspominały prace, jakie wykonywały będąc dziećmi i czym zajmowały się w wolnych chwilach. Każda z pań wypowiadała się na temat swoich zainteresowań. Na stole znalazły się produkty z własnych gospodarstw. Dziękujemy wszystkim paniom za wspólnie spędzone chwile – Wiesława Dominiarczyk i Joanna Szachniewicz mt_gallery: