Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Matki w tanecznym rytmie w wykonaniu zespołu "Joanki" - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Matki w tanecznym rytmie w wykonaniu zespołu „Joanki”

Ubiegła niedziela w Niemczańskim Ośrodku Kultury upłynęła pod znakiem roztańczonych Joanek , które zaprezentowały występ pt. "Dzień Matki w tanecznym rytmie".

d5

Na scenie ośrodka kultury prezentowano pokazy tańca zarówno solowego, jak i grupowego oraz występy wokalne. Sala pękała w szwach, a wszyscy zaproszeni oraz przybyli goście byli pod wrażeniem prezentowanych umiejętności.

Szczególne podziękowania i gratulacje należą się uzdolnionej młodzieży, pani Joannie Bagińskiej prowadzącej „Joanki”, rodzicom, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niemczy Annie Kuźmińskiej oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie tej pięknej uroczystości. Projekt pn. „Dzień Matki w tanecznym rytmie” dofinansowany jest w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.