Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzień Kobiet w Podlesiu: projektowo i oryginalnie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzień Kobiet w Podlesiu: projektowo i oryginalnie

Koło Gospodyń Wiejskich Podlesie – Ruszkowice w ramach pozyskanych przez przewodniczącą KGW Edytę Mielnik, środków z ministerialnego programu Kobiety Gospodarne i Wyjątkowe zorganizowało Dzień Kobiet w Podlesiu. Podczas spotkania Panie wykonały kompozycje w szkle z sukulentów i różnorodnych kamieni, co wymagało wiele precyzji i skupienia. Po zajęciach prowadzonych przez Katarzynę Andruszków  życzenia i słodkie upominki  dla wszystkich kobiet przekazał Sołtys wsi Piotr Mielnik. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas i wspaniałą zabawę.