Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dzierżoniowska drogówka przeprowadzi „KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI” - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Dzierżoniowska drogówka przeprowadzi „KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI”

Na 23 dzień maja dzierżoniowska drogówka zaplanowała wzmożone działania pod kryptonimem „KASKADOWY POMIAR PRĘDKOŚCI”. Wszelkie działania podejmowane przez funkcjonariuszy mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Głównym celem zaplanowanych na dzień jutrzejszy działań będzie spowodowanie respektowania przez kierujących przepisów związanych z dostosowaniem prędkości do obowiązujących ograniczeń, a także eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu i środka działającego podobnie do alkoholu. Funkcjonariusze na pewno będą zwracać też uwagę na inne wykroczenia związane z poruszaniem na drogach publicznych.

Apelujemy o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego każdego dnia, gdyż ma to realny wpływ na bezpieczeństwo kierujących, a także pieszych.

kom. Marcin Ząbek
KPP w Dzierżoniowie