Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Dziś Dzień Kobiet drogie Panie, więc tysiąc kwiatów na śniadanie – Dzień Kobiet w Klubie Senior + w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Bardzo eleganckie święto Pań przygotowali swoim koleżankom  panowie klubowicze z Klubu Senior + w Niemczy.

Kwiaty i słodkości upominki to nie wszystko. Były też bardzo piękne recytacje z życzeniami na otwarcie uroczystości, w wykonaniu czterech przedstawicieli męskiej części klubowiczów Panów: Jacka, Henia, Mariana i Józefa:

Z okazji Dnia Kobiet

Życzę Ci gorącej filiżanki kawy,

Którą ktoś dla Ciebie zrobi,

Nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela,

Zielonych świateł na Twojej drodze,

Radości z małych spraw,

Które Cię ucieszą na co dzień.

Zero mycia, zero prania,

Zero szycia, gotowania.

Dziś Dzień Kobiet drogie panie,

Tysiąc kwiatów na śniadanie.

I niech tak już co dzień będzie, Twoje Święto – ciągle,

Wszędzie!

Spełnienia marzeń z okazji Dnia Kobiet życzą

Marian, Heniu, Piotruś, Józef, Antoni, Janusz, Kazimierz, Jacuś.

Marzec wyjął grosik srebrny,

Teraz będzie mu potrzebny.

Do kwiaciarni marzec pobiegł,

Kupić bukiet na Dzień Kobiet.

Dla kobitek, które znam,

Ładnych życzeń parę mam.

Zdrowia, szczęścia i miłości,

Bukiet kwiatów i słodkości!

Niech się niesie w cały kraj

Dziś dla Pań wszystkiego naj!

Do życzeń dołączyła się Dyrektor OPS Agnieszka Musiała.

O seniorach jak zawsze pamiętał Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski, który pomimo obowiązków dotarł tu z bukietem wiosennych tulipanów dla każdej członkini Klubu.

W bardzo miłej atmosferze wspólnego świętowania panie zaplanowały już dzień chłopaka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: