Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Renata Kukuła

Efekty kolejnego etapu robót budowlanych w Parku Zamkowym

Pierwszy etap robót budowlanych związanych z odnowieniem alejek i schodów w Parku Zamkowym w Niemczy dopiero co wystartował. Przypomnijmy, że w dniu 15 września podpisana została umowa na wykonanie tych prac. Nie minął jeszcze miesiąc, a w parku w miejscu dawnych całkowicie zniszczonych, wyłaniają się dwie aleje.  Dodatkowo rozpoczęły się wstępne prace poprzedzające remont schodów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i jednocześnie bardzo prosimy aby nie wybierać się do parku, nie chodzić w miejscach w których odbywają się prace czyli po terenie placu budowy. Szczególnie zwracamy uwagę by nie przechodzić schodami, ponieważ obecnie jest to już niebezpieczne. Przejście do Rynku z ul. Gumińskiej odbywa się ulicą Przedszkolną.