Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza EKO-EVENT w Przedszkolu Publicznym w Niemczy - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

EKO-EVENT w Przedszkolu Publicznym w Niemczy

W piątek 25 maja 2018 roku nastąpiła uroczysta inauguracja ogrodu przedszkolnego, kończąca realizację projektu "Wielki plan ". Rozpoczęła ją wychowanka przedszkola Lena Bilińska prezentując piosenkę "Wielki plan", następnie były podziękowania ludziom o wielkich sercach, którzy przyczynili się do modernizacji ogrodu. Dzieci z grupy "Smerfy" uświetniły rodzinną imprezę przedstawieniem "Na ratunek Ziemi". Atrakcyjne były także zabawy edukacyjne animatorów.

P1090737

Potem było już tylko smacznie i bardzo, bardzo wesoło. Mamy nadzieję, iż wszyscy uczestnicy bawili się świetnie i pozostały tylko miłe wspomnienia. Tekst: Przedszkole Publiczne w Niemczy

mt_ignore: mt_gallery:

Â