Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Ferie i kolejne plany NOK - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Ferie i kolejne plany NOK

Informujemy, ze ferie w Niemczańskim Ośrodku Kultury zostały zakończone i przebiegły pomyślnie w efekcie kontynuowane będą zajęcia tańca Break Dance. Zapraszamy we wtorki o godz. 17.00 (dzisiaj) i piątki o 17.30. Bardzo prosimy o udział dzieci, które zechcą wystąpić w musicalu przygotowywanym na dzień 8 marca.

czolowka

W ramach ferii zimowych w NOK nasi podopieczni uczestniczyli w zajęciach m.in.: modelarstwa, tańca Break Dance, mierzeniu murów, rozgrywkach ping ponga. Dodatkowo zorganizowano wycieczkę autokarową trasą Bardo – ruchoma szopka, Kino Cinema 3 D w Kłodzku na bajkę premierową Fernando dla dzieci młodszych i film premierowy Cudowny Chłopak dla dzieci starszych, oraz Laboratorium Frankensteina w Ząbkowicach. W wycieczce uczestniczyło 57 osób z Niemczy, Przerzeczyna- Zdroju, Nowej Wsi Niemczańskiej, Wilkowa Wielkiego. Na zakończenie ferii odbyła się super udana dyskoteka, podczas której zabawy prowadzili: Szymon Szymański, Damian Łopaciński, muzykę i liczne niespodzianki przygotował Szymon Szymański i Krysia Kajrys, dekoracje Hania i Bartek Milak. Za pomoc przy dekoracjach oraz obsłudze licznych imprez dziękujemy Paniom Marzenie Milak, Sandrze Słobodzińskiej, Ryszardowi Skrobanowi oraz wszystkim rodzicom, którzy przez cały czas wspierali organizację naszych imprez. W imieniu Niemczańskiego Ośrodka Kultury serdecznie dziękujemy wszystkim osobom dorosłym oraz dzieciom za udział w naszych działaniach instruktor kultury Renata Kukuła oraz dyrektor NOK Andrzej Kukuła. Poniżej zdjęcia z ostatnich wydarzeń podczas ferii zimowych. mt_gallery: