Home / Aktualności

Autor:Publikacja: Urszula Adamczyk

Festyn z okazji Dnia Dziecka w Kietlinie. Moc atrakcji dla małych i większych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte dziecięce twarze.

Organizatorzy festynu Stowarzyszenie Przyjaciół Kietlina Iskra, Pani Sołtys i mieszkańcy z okazji Dnia Dziecka  zadbali, żeby był to niezapomniany dzień.

31 maja br. (piątek)  w Kietlinie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. W programie festynu znalazły się gry, zabawy, dmuchańce, zamek i wiele innych niespodzianek. Uczestnicy festynu zostali poczęstowani smakołykami, słodkościami. Należy podkreślić, że skorzystanie z wszystkich atrakcji i posiłków było dla dzieci  całkowicie bezpłatne.

Mamy świadomość, że im więcej możliwości wspólnej twórczej zabawy stworzymy dzieciom na początku ich życiowej drogi, tym pełniejsze będzie ich życie w przyszłości.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok!

A jak się bawiły Dzieci i nie tylko zobaczcie Państwo sami 😊