Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza FIO 2019 i PROO – pierwsze spotkania informacyjne - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

FIO 2019 i PROO – pierwsze spotkania informacyjne

Wkrótce zostanie ogłoszony konkurs w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, edycja na rok 2019. Jednocześnie, w najbliższym czasie ogłoszone zostaną konkursy w ramach nowego rządowego programu dotacyjnego dla organizacji pozarządowych – Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Organizujemy serię spotkań w całym kraju, we wszystkich województwach, aby przybliżyć organizacjom pozarządowym temat Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich PROO.

Spotkania w województwie dolnoślaskim odbędą się 17.12.2018r. :

o godz. 12:00 w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu

o godz. 18:00 w Głuszycy – Katolicka Inicjatywa Berit

o godz. 17. w Legnicy w Starostwie Powiatowym

Zachęcamy do aktywnego udziału!

O kolejnych spotkaniach będziemy informować na stronie niw.gov.pl i w mediach społecznościowych.

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego