Home / Aktualności / Ogłoszenia

Autor:Publikacja: Adam Kubiński

Fundacja Vis Salutis zaprasza na konferencję ,,Dezintegracja pozytywna – izolacja w wolności, wolność w izolacji’’.

Fundacja Vis Salutis zaprasza na konferencję, stanowiącą cykl spotkań prowadzonych od 2016 r., która w tym roku odbędzie się 28.11.2020 r. pod hasłem:

,,Dezintegracja pozytywna – izolacja w wolności, wolność w izolacji’’.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do terapeutów, wychowawców, pedagogów, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli placówek społeczno-kulturalnych oraz reprezentantów świata nauki, a udział w niej jest całkowicie bezpłatny.

Mamy nadzieję, że zechcą Państwo wspomóc nas tak, aby konferencja objęła swym zasięgiem jeszcze szersze grono osób zainteresowanych poruszaną na niej tematyką psychoterapii w edukacji.

W tym roku, w związku z bieżącą sytuacją epidemiczną i technologizacją życia zdecydowaliśmy, że zarówno ta, jak i kolejne edycje konferencji będą emitowane na naszym kanale YouTube.

W załączniku pozwoliłam sobie zamieścić agendę konferencji wraz z oficjalnym pismem.

Pełne informacje o konferencji znajdują się natomiast na naszej stronie internetowej pod linkami:

Agenda konferencji

Konferencja2020_Pismo