Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Gilów zaprasza na Dożynki. W programie same gwiazdy, oraz szczepienia przeciwko Covid 19! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Serdecznie zapraszamy na Dożynki Parafialno – Sołeckie do Gilowa w sobotę 28 sierpnia 2021r. Wydarzenie rozpocznie Msza św. o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Gilowie, natomiast cała uroczystość jak co roku odbędzie się na placu plebanii.

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski bardzo serdecznie zaprasza do udziału w szczepieniach przeciw COVID – 19. Tym razem szczepienia dla mieszkańców Gminy Niemcza oraz jej gości odbędą się podczas Dożynek w Gilowie w dniu 28 sierpnia 2021r. Podczas dożynek punkt szczepień będzie czynny od godz. 16:00 do 18:00 w Remizie OSP Gilów. Punkt zapewnia szczepienia szczepionką Johnson & Johnson.

ZAPRASZAMY!!!!