Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Gmina Niemcza pozyskała kolejne środki zewnętrzne na przebudowę dróg - ponad dwa miliony! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Gmina Niemcza pozyskała kolejne środki zewnętrzne na przebudowę dróg – ponad dwa miliony!

Gmina Niemcza pozyskała kolejne środki zewnętrzne na przebudowę dróg.

Skromny budżet naszej Gminy nie przeszkadza urzędnikom w realizacji coraz to nowych celów. Urząd Miasta i Gminy Niemcza z sukcesami pozyskuje środki zewnętrzne, które umożliwiają przeprowadzenie wielu nowych inwestycji, tak bardzo potrzebnych dla naszego Miasta i jego Mieszkańców.

Z radością informujemy o kolejnych planowanych inwestycjach, które będą dofinansowane z pozyskanych środków z Funduszu Dróg Samorządowych:

-droga gminna w Nowej wsi Niemczańskiej. Suma inwestycji: 969 486 zł. Dofinansowanie: 678 640,20 zł

-przebudowa ulicy Wiejskiej w Niemczy. Suma inwestycji: 607 251 zł. Dofinansowanie: 425 075,70 zł

-przebudowa dróg gminnych – ulicy Piastowskiej oraz ulicy Królowej Jadwigi. Suma inwestycji: 1 758 285 zł. Dofinansowanie: 1 230 799,50 zł

Inwestycje zwiększą bezpieczeństwo i komfort poruszania się po przebudowanych drogach oraz poprawią ogólną estetykę Miasta.