Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Gmina Niemcza ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Gmina Niemcza ze wsparciem Urzędu Marszałkowskiego!

Gmina Niemcza znalazła się w gronie gmin, które uchwałą Sejmiku Województwa Dolnośląskiego otrzymały dotację celową w łącznej puli 3 milionów złotych! Dzięki pomocy finansowej w ramach konkursu pn. „Dolnośląski Fundusz Pomocy Rozwojowej 2018" Gmina Niemcza otrzymała 140 tysięcy złotych na zadanie pod nazwą "Budowa boiska przy Szkole Podstawowej w Niemczy".

140 tys zł dla niemczy

Inwestycja ta zdecydowanie polepszy bazę sportową dla uczniów Szkoły Podstawowej w Niemczy, jednocześnie pozwalając na organizację m.in. międzyszkolnych zawodów sportowych, rozszerzonych zajęć wychowania fizycznego oraz festynów i spotkań integracyjnych z wykorzystaniem elementów sportowych przez stowarzyszenia i mieszkańców z Gminy Niemcza.