Gratulacje od Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka oraz zarządzenie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

Otrzymaliśmy list od Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michała Dworczyka w którym gratuluje Burmistrzowi Miasta i Gminy Niemcza Jarosławowi Węgłowskiemu. Dzięki staraniom naszego Włodarza został sfinalizowany zakup nowoczesnego i bezpiecznego autokaru. Zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu z rezerwy Prezesa Rady Ministrów – Mateusza Morawieckiego, który zwiększył rezerwę budżetową. Dzięki temu kwota 400 000zł została przeznaczona na zakup nowoczesnego pojazdu.