Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza Harcerze 17 DH POLANA z Niemczy wspierają Ukrainę - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

Harcerze 17 DH POLANA z Niemczy wspierają Ukrainę

W minioną niedzielę harcerze 17 Drużyny Harcerskiej POLANA w Niemczy rozpoczęli akcję wsparcia dla walczącej Ukrainy. Po niedzielnych Mszach św. Rozdawane były mieszkańcom wstążeczki w barwach Ukrainy.

Na tym nie koniec działań harcerzy, jak nas zapewniają podczas koncertu NIEMCZA SOLIDARNA Z UKRAINĄ, który odbędzie się w niedzielę 13 marca o godz. 16.00 w NOK również będą rozdawane niebisko – żółte wstążeczki.

Tym samym nasi niemczańscy harcerze włączyli się w ogólnopolską akcję wsparcia dla Ukrainy.

Poniżej zdjęcia z niedzielnej akcji 17DH POLANA w Niemczy: