Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza I miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej klas VI i awans do półfinału wojewódzkiego! - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

18.03.2019 r. drużyna dziewcząt z klasy VI Szkoły Podstawowej w Niemczy zajęła I miejsce w powiatowych zawodach w mini piłce siatkowej „czwórek”, które odbyły się w Bielawie w Szkole Podstawowej nr 7.  Pokonując mistrzów rejonu z Dzierżoniowa i Bielawy wywalczyła sobie awans do półfinału wojewódzkiego 20.03.2019 r. w Wałbrzychu. Opiekunem i trenerem drużyny jest pani Joanna Bagińska. GRATULUJEMY SUKCESU I TRZYMAMY KCIUKI !!!