Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza I miejsce w powiatowych zawodach w Mini Piłce Siatkowej „Trójek" w Bielawie - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

I miejsce w powiatowych zawodach w Mini Piłce Siatkowej „Trójek” w Bielawie

8 marca 2018 r. drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Niemczy z klasy V po zwycięstwie na rejonowych zawodach w Olesznej została mistrzem powiatu dzierżoniowskiego w Mini Piłce Siatkowej „trójek”. Zawody rozegrane zostały w Szkole Podstawowej nr 10 w Bielawie. Trenerem dziewcząt jest pani Joanna Bagińska, a skład drużyny kształtował się następująco: Łuczak Laura, Szumilas Lena, Mandziej Halinka, Szachniewicz Oliwka, Kasprowicz Basia, Dworzańska Weronika, Kurlenda Anna.

00aaaaaami07

WIELKIE GRATULACJE!!!