Urząd Miasta i Gminy Niemcza Urząd Miasta i Gminy Niemcza I wakacyjny Rajd Rowerowy wystartował - Urząd Miasta i Gminy Niemcza

I wakacyjny Rajd Rowerowy wystartował

Dokładnie o godzinie 10.00  z parkingu przy Baszcie Miejskiej wystartował nasz I Wakacyjny Rajd Rowerowy. Zgodnie z zamysłem dyrektora Tomasza Dudleja przejażdżka rowerowa chętnych pod opieką pomysłodawcy, organizatora sportu Grzegorza Czarneckiego oraz całej załogi niemczańskiej Policji  wyjechała w kierunku Nowej Wsi Niemczańskiej. Zgodnie z planem rowerzyści przejadą trasę do Przerzeczyna – Zdroju, następnie Ligoty Małej, Piławy Górnej, w okolice kamieniołomu  i następnie w stronę Doliny Tatarskiej. Na terenie grodziska w Gilowie  zaplanowano wspólną biesiadę przy ognisku.

Uczestników rajdu pilotują na rowerach starszy aspirant Łukasz Pogorzelski oraz Sierżant sztabowy Daniel Piwowarczyk.

Poniżej zdjęcia ze startu: