Wielka obrona Niemczy 2017

Wyniki wyborów do polskiego parlamentu'05

KOMU MANDAT?
Poniżej podajemy listę posłów, z naszego okręgu wyborczego, którzy zasiądą w ławach sejmowych z uwzględnieniem wyniku jaki osiągnęli w gminie Niemcza.

Więcej…
 
Wybory do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej'05

W wyniku przeprowadzonych wyborów do Sejmu RP, Komitety, które zarejestrowaly swoich kandydatów uzyskały następującą ilośc głosów na terenie gminy Niemcza.

Więcej…
 
Wyniki wyborów do polskiego parlamentu'05

Poniżej przedstawiona jest lista posłówi i senatorów, z naszego okręgu wyborczego, którzy zasiądą w ławach parlamentarnych. W zestawieniu uwzględniono wynik, jaki kandydaci osiągnęli w gminie Niemcza w dniu 25 września 2005 r.

Więcej…
 
Informacje Kulturalne

6 października (czwartek) o godz.: 18.00 rozpocznie się Koncert Kapeli Lwowskiej - Dzień Seniora, który odbędzie się w sali widowiskowej Niemczańskiego Ośrodka Kultury. Wszystkich zainteresownych serdecznie zapraszamy. Wstęp - 5zł
Szczegółowy wykaz imprez organizowanych przez NOK znajduje się ponizej

Więcej…
 
Wyniki wyborów do Senatu RP w Gm. Niemcza '05

Kolejność według otrzymanej liczby głosów

Więcej…
 
NOK zaprasza
do 30 września
W godz. 9:00 - 16:00 -"Uroki 1000-letniej Niemczy" -wystawa poplenerowa. Galeria "Na Balkonie" Niemczańskiego Ośrodka Kultury.Wstęp wolny. Grupy zorganizowane po wcze sniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Więcej…
 
XXXVII sesja Rady Miejskiej w Niemczy

Najbliższa sesja niemczańskiego parlamentu odbędzie się 16 września. Radni rozpoczną obrady o godzinie 13.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Niemcza.

Więcej…
 
Nowe oznakowanie nazw ulic

Ponad 100 nowych tablic z nazwami ulic pojawiło się na terenie gminy Niemcza. W mieście zawieszono 84 tablice. Zastąpiły one stare, nieczytelne, przerdzewiałe. Część tablic umieszczono w miejscach, które do tej pory nie były oznakowane. W Niemczy obok nazwy ulicy znajduje się herb miasta. Dodatkowe 20 sztuk tablic rozwieszono na terenie Przerzeczyna Zdroju. Obecnie w tych miejscowościach nikt już nie będzie miał kłopotu ze znalezieniem i odczytaniem nazwy ulicy. Nowe oznakowanie przyczynie się do poprawienia wizerunku obu miejscowości, a osoby przyjezdne nie będą miały kłopotu z odnalezieniem poszukiwanego adresu.
Koszt wykonania nowego oznakowania wyniósł ok. 2.200 zł.

 
<< pierwsza < poprzednia 411 412 413 414 415 następna > ostatnia >>

Strona 415 z 415

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS