Wielka obrona Niemczy 2017

Zapraszamy do nowej sekcji w NOK

Więcej…Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza chętnych do nowej sekcji pod nazwą Niemczański MasterChef Junior. Sekcja stertuje w środę 30 maja o godz. 14.30. Dzisiaj nastąpi pierwszy sprawdzian umiejętności kulinarnych i pierwszy oficjalny poczęstunek przygotowany przez młodych mistrzów kuchni. Gośćmi wydarzenia będą wszyscy chętni, którzy przybędą na wernisaż malarstwa Mariana Wódkiewicza o godz. 16.30 do Sali widowiskowej NOK. Serdecznie zapraszamy na dzisiejsze wydarzenie.

Więcej…
 
EKO-EVENT w Przedszkolu Publicznym w Niemczy

Więcej…W piątek 25 maja 2018 roku nastąpiła uroczysta inauguracja ogrodu przedszkolnego, kończąca realizację projektu "Wielki plan ". Rozpoczęła ją wychowanka przedszkola Lena Bilińska prezentując piosenkę "Wielki plan", następnie były podziękowania ludziom o wielkich sercach, którzy przyczynili się do modernizacji ogrodu. Dzieci z grupy "Smerfy" uświetniły rodzinną imprezę przedstawieniem "Na ratunek Ziemi". Atrakcyjne były także zabawy edukacyjne animatorów.

Więcej…
 
Festyn rodzinny w Gilowie już w ten weekend

Więcej…Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Gilowie i Stowarzyszenie „Szkoła z baśni” serdecznie zapraszają na festyn rodzinny w sobotę 2 czerwca 2018 roku w godzinach 16.00-22.00 na terenie plebanii w Gilowie. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na wyposażenie nowej klasy i szatni. Więcej informacji na plakacie.

Więcej…
 
Noc bibliotek

Więcej…Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Niemczy serdecznie zaprasza dzieci od lat 7 na wieczorne spotkanie w bibliotece w piątek 8 czerwca 2018 r. od godz. 18.00 do 21.00 Zapisy przyjmowane są w godzinach otwarcia Biblioteki do 1 czerwca b.r. Ilość miejsc ograniczona. NA DZIECI CZEKA MOC ATRAKCJI I NIESPODZIANEK.

 
NOK zaprasza na wernisaż!

DyrWięcej…ektor NOK Andrzej Kukuła i Marian Wódkiewicz serdecznie zapraszają dnia 30 maja 2018 tj. w najbliższą środę o godz. 16.30 na wernisaż prac malarskich Mariana Wódkiewicza. W programie wernisażu także „Muzyczna nostalgia” Janusza Małolepszego oraz poczęstunek przygotowany przez zespół: Niemczański MasterChef Junior. Cała impreza odbywać się będzie pod hasłem: ARTYSTYCZNA MAJÓWKA w NIEMCZAŃSKIM OŚRODKU KULTURY. SEDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Poniżej szczegóły na plakacie.

Więcej…
 
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na drodze krajowej nr 8!

Więcej…Wojewódzki Sztab Wojskowy we Wrocławiu oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział we Wrocławiu informują, że w dniach od 26 maja do 4 czerwca tego roku na autostradzie A4 od Jędrzychowic do Wrocławia, na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, na drodze krajowej nr 8 (Kudowa Zdrój – Kłodzko – Wrocław), na drodze krajowej S8 (Wrocław-granica województwa) i na drodze krajowej S5 (Wrocław-granica województwa) wystąpią utrudnienia w ruchu pojazdów związane z przemieszczaniem się wojsk.

Więcej…
 
Majowy grill u niemczańskich seniorów

Więcej…Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy 24 maja 2018 roku w ogrodzie jednego z członków Koła zorganizował kolejne spotkanie, na które przybyli również zaproszeni goście: radny Miłosz Wrzesiński, Dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła, a także burmistrzowie Grzegorz Kosowski i Kazimierz Figzał wraz z Przewodnicząca Rady Miejskiej Moniką Szymańską-Śledź.

Więcej…
 
Zespół Joanki zaprasza na koncert z okazji Dnia Mamy!

Więcej…Zespół taneczny "Joanki" działający przy Szkole Podstawowej w Niemczy, pod przewodnictwem Joanny Bagińskiej serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Mamy. 3 czerwca o godzinie 16:00 w Niemczańskim Ośrodku Kultury bedzie mozna zobaczyć wyjątkowe wydarzenie, pełne kolorów, tańca i ruchu. Zapraszamy na ten występ mieszkańców Niemczy i okolic, a zwłaszcza wszystkie Mamy. Wstęp wolny. Projekt pn. „ Dzień Matki w tanecznym rytmie” dofinansowany jest w ramach programu Dolnośląskie Małe Granty z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Więcej…
 
Turniej badmintona na "Orliku"

Więcej…Animator "Orlika" w Niemczy oganizuje w dniu 9 czerwca 2018 roku o godz. 15.00 TURNIEJ BADMINTONA dla dzieci i młodziezy z terenu Miasta i Gminy Niemcza. Zapisy dokonywane będą w dniu turnieju od godziny 14:00 w biurze zawodów. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 433

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS

Sonda

Jakie zmiany w Gminie są najlepsze?