Wielka obrona Niemczy 2017

Szkolny Klub Sportowy

Więcej…Szkoła Podstawowa im.Bolesława Chrobrego w Niemczy zakwalifikowała się do projektu „Szkolny Klub Sportowy”, którego Operatorem Wojewódzkim jest Dolnośląska Federacja Sportu.Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w szkole. Pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży prowadzone są w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach.Zajęcia odbywać się będą w okresie od stycznia do listopada 2018 r.

Więcej…
 
Z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Więcej…Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Każde naniesione na mapę zagrożenie zostało przez Policję zweryfikowane, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.

Więcej…
 
Turniej Grand Prix w NOK

Więcej…Niemczański Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję rozgrywek tenisa stołowego. Tym razem Turniej Grand Prix w soboty 3 i 17 marca. Rozgrywki będą odbywały się podobnie jak poprzednio w salach NOK.

Szczegóły na plakacie.

Więcej…
 
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Więcej…Niemczański Ośrodek Kultury zaprasza 1 marca o godz.9:15 na prezentację oraz projekcję filmów o Wyklętych.

Więcej…
 
1% dla Antoniego Bagińskiego

Więcej…

Prośba o przekazanie 1% z podatku na rzecz leczenia i rehabilitacji Antosia Bagińskiego. Więcej informacji w załączniku.

Więcej…
 
Oferta realizacji zadania publicznego z art. 19a

Więcej…Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podaje się do publicznej wiadomości ofertę realizacji zadania publicznego pn: "Renowacja ręcznej sikawki konnej z zadaszeniem" złożoną przez OSP Przerzeczyn-Zdrój.

Więcej…
 
Młodzi sportowcy z naszej gminy na Dzierżoniowskiej Gali Sportu

Więcej…23 lutego w sali Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury odbyła się III Dzierżoniowska Gala Sportu. Wzięli w niej udział nominowani w kategorii Talent Sportowy 2017 mieszkańcy naszej gminy Nikodem Zalewski i Oskar Jędrysiak - obaj trenują boks. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Zebranie sprawozdawcze OSP Przerzeczyn Zdrój

Więcej…Bogu na chwałę ,ludziom na ratunek. Kolejne strażackie zebranie sprawozdawcze odbyło się w Przerzeczynie Zdrój. Bezpieczeństwo jest jednym z priorytetów gminy, dlatego jednostki OSP są regularnie doposażone w nowy sprzęt, a strażacy-ochotnicy podnoszą swoje kwalifikacje na różnych kursach. W 2017 roku nowy – nowoczesny samochód zakupiliśmy do Niemczy a w jednostkach w Przerzeczynie i Gilowie wymienione zostały auta bojowe na młodsze. W roku 2018 rozpoczynamy budowę nowej remizy strażackiej w Przerzeczynie Zdrój.

Więcej…
 
III miejsce w Konkursie regionalnym poezji i prozy niemieckojęzycznej

Więcej…Dnia 22.02.2018r. w Szkole Podstawowej w Łagiewnikach odbył się X Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej. Szkołę w Niemczy reprezentowały SANDRA DURZYŃSKA uczennica klasy II Gimnazjum oraz EMILIA STRZELIŃSKA, uczennica klasy III Gimnazjum, prezentując utwory przygotowane pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. Iwony Dobosz- Czyszczoń. Sandra Durzyńska zajęła w tym konkursie III miejsce.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 424

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS

Sonda

Jakie zmiany w Gminie są najlepsze?