Wielka obrona Niemczy 2017

Nowy sztandar na 40-lecie nadania imienia Bolesława Chrobrego Szkole Podstawowej w Niemczy

Więcej…Takie święto zdarza się tylko raz! 17 października 2017 roku Szkoła Podstawowa w Niemczy obchodziła 40-lecie nadania imienia Bolesława Chrobrego. Dokładnie 15 października 1977 roku pierwsza jednostka oświatowa w Niemczy przyjęła za swojego patrona króla Polski - Bolesława Chrobrego. Wówczas na potwierdzenie przyjęcia imienia ustanowiono sztandar, który reprezentował szkołę przez 40 lat, aż do dnia dzisiejszego.

Więcej…
 
Informacja o rozstrzygnięciu wyboru wykonawcy tablicy informacyjnej wg ogłoszenia z dnia 02.10.2017r.

Więcej…Informacja o rozstrzygnięciu wyboru wykonawcy tablicy informacyjnej wg ogłoszenia z dnia 02.10.2017r.dostępna jest na stronie: http://bip.um.niemcza.pl/bipkod/006/032.

 
Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Niemczy

Więcej…14 października w całym kraju obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej, czyli tzw. Dzień Nauczyciela. W ramach jego obchodów uczniowie dziekują nauczycielom, wychowawcom szkolnym oraz przedszkolnym, a także pracownikom zatrudnionym w jednostkach oświatowych za ich trud i zaangażowanie we wkładany w ich edukację trud i cierpliwość. W Szkole Podstawowej w Niemczy już w piątek 13 października uczniowie 7 klasy przygotowali uroczysty apel z tej okazji.

Więcej…
 
Nowe książki do biblioteki - ZAGŁOSUJESZ?

Więcej…Zagłosuj na NIEMCZĘ - głosować można codziennie do końca miesiąca, głosowanie jest bezpłatne. Daj znać innym, żeby też głosowali - mamy szansę na nowe książki do biblioteki. Szczegóły podane są na stronie: www.wspolneczytanie.pl

 
Pasowanie na Przedszkolaka w Niemczańskim Ośrodku Kultury

Więcej…Wstępowanie w nową społeczność zawsze budzi duże emocje. Tak było i tym razem. 12 października w Niemczańskim Ośrodku Kultury dzieciaki z Gminy Niemcza po raz pierwszy w życiu przechodziły akt inicjacji do dużej społeczności - tego dnia złożyli oficjalne ślubowanie oraz zostali pasowani na przedszkolaka.

Więcej…
 
Specjalne Nagrody Burmistrza wręczone

Więcej…Jak co roku 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli tzw. Dzień Nauczyciela. Jest to doskonała okazja do wyróżnienia pedagogów za ich pracę i zaangażowanie w efektywne szerzenie nauki wśród młodzieży oraz kształtowania wśród nich wzorców, którymi beda się kierować w przyszłości. 11 października Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Grzegorz Kosowski wręczył Nagrody Specjalne czterem nauczycielom Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Niemczy

Więcej…
 
Wizyta w DPS w Niemczy

Więcej…4 października 2017 nasi przedszkolacy uczestniczyli w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez pracowników DPS w Niemczy. Dzięki ciekawym technikom plastycznym nasi wychowankowie przy pomocy Seniorów wyczarowali piękną, kolorową jesień. Pracownikom DPS dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Więcej…
 
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w Przerzeczynie Zdroju

Więcej…W roku 2017 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadł 29 września i tego też dnia zostali zaproszeni uczniowie młodszych klas I-III NSP w Przerzeczynie-Zdroju na głośne czytanie zorganizowane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczna w Niemczy Filia w Przerzeczynie-Zdroju. Tego dnia dzieci przeniosły się z „Nelą małą reporterką” na Mauritius i wysłuchali ciekawej historii pt. „Spacer po dnie morza”.

Więcej…
 
Dolnośląskie Małe Granty - nabór do 23 października 2017 r. do godziny 23:59

Więcej…Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych ogłasza nabór wniosków dla grup nieformalnych (patrz poniżej), na granty finansowane z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Nabór wniosków trwa do 23.10.2017 r. do godziny 23:59 za pośrednictwem generatora wniosków, a w przypadku wniosków składanych w formie papierowej do 23.10.2017 r. do godz. 17.00 (decyduje data wpływu).

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 415

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS