Wielka obrona Niemczy 2017

Bezpłatnie wysterylizuj swojego pupila!

Więcej…Zachęcamy do wzięcia udziału w bezpłatnej akcji sterylizacji zwierząt domowych prowadzonej przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w Bielawie.Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

Więcej…
 
Weekend w Geoparku - dobry początek wakacji

Więcej…Tajemnicze kopalnie, wysokie wieże i głębokie wąwozy, zamki i pałace, klasztory, twierdze, jedyne w swoim rodzaju Georetum, niezwykłe minerały - to tylko część tego, co będzie można zobaczyć podczas Weekendu w Geoparku!

Więcej…
 
Oferta nowych zajęć w Niemczańskim Ośrodku Kultury

Więcej…Niemczański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach kreatywnych, które ruszają już w najbliższy wtorek tj. 8 maja 2018 od godz. 15.00 do 17.00. Na zajęcia zapraszamy dzieci, młodzież także dorosłych. W planach na każdym spotkaniu niespodzianka dla uczestników. Kontakt dla zainteresowanych tel. 887 078 688.

Więcej…
 
Praca wre w gilowskim OSP. Strażacy dziękują za pomoc i wsparcie

Więcej…Na wielką pochwałę zasługują prace jakie wykonują społecznie strażacy z OSP w Gilowie. W tym roku podjęli 2 spore wyzwania: remont remizy i remont nowo zakupionego używanego wozu strażackiego. Wóz jest już gotowy w 99%. Również roboty w garażu są mocno zaawansowane. Na dzień dzisiejszy wykonano roboty na kwotę 14.000. Najważniejsze z nich to:

Więcej…
 
GRAND PRIX w tenisie stołowym już jutro!

Więcej…Mecze turniejowe odbywać się będą w sobotę, 12.05.2018r. w Niemczańskim Ośrodku Kultury od godziny 10:00. GRAND PRIX rozegrane zostanie w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 oraz powyżej 16 lat. Zapraszamy wszystkich chętnych …i do gry ...i do kibicowania! Organizatorzy: Komitet Założycielski Stowarzyszenia Tenisa Stołowego w Niemczy we współpracy z NOK

 
ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE Stowarzyszenia Tenisa Stołowego

Więcej…Powstające w Niemczy Stowarzyszenie Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich miłośników ping-ponga i wszystkie osoby chętne do pracy społecznej na rzecz krzewienia kultury fizycznej, sportu i rekreacji na ZEBRANIE ZAŁOŻYCIELSKIE w dniu 12.05.2018 o godz. 15:00 w świetlicy NOK-u.

 
Spotkanie ws. reaktywacji Klubu Sportowego Niemczanka

Więcej…Na wniosek Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Niemczy Edyty Mielnik publikujemy apel w sprawie reaktywacji Niemczanki. Szczegóły w treści artykułu.

Więcej…
 
Wycieczka krajoznawcza Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy

Więcej…W środę 27 kwietnia członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło Nr 2 w Niemczy wzięli udział w wyjazdowej wycieczce krajoznawczej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. klasztor na Górze Św. Anny, ogromny amfiteatr oraz przekrój geologiczny wygasłego wulkanu. Odwiedzili również Zamek Moszna, gdzie podziwiali bajkową architekturę założenia zamkowego, która słynie z 99 wież i 365 pomieszczeń, a także z rozległego parku z kilkusetletnimi dębami i lipami.

Więcej…
 
Oferta realizacji zadania publicznego z art. 19a

Więcej…Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podaje się do publicznej wiadomości ofertę realizacji zadania publicznego pn: "Dzień Strażąka 2018" złożoną przez OSP w Gilowie. Ewentualne uwagi do oferty należy zgłaszać do 14.05.2018 do godziny 12:00 pisemnie na adres UMiG Niemcza, Rynek 10, 58-230 Niemcza lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 433

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS

Sonda

Jakie zmiany w Gminie są najlepsze?