Wielka obrona Niemczy 2017

Ferie w Wilkowie Wielkim

Więcej…Pomimo braku śniegu, ferie w Wilkowie Wielkim upłynęły pod znakiem zimowych prac - bałwanków - malowanych pastą do zębów. Były to pierwsze zajęcia dla dzieci, połączone z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty decoupage, które ze względu na zaangażowanie dzieci, odbyły się aż trzykrotnie. Już po raz drugi odwiedziliśmy Piernikarnię Śląską w Niemczy. Godny pochwalenia jest fakt iż zrobiliśmy to pieszo w obie strony, polną drogą.

Więcej…
 
Ferie i kolejne plany NOK

Więcej…Informujemy, ze ferie w Niemczańskim Ośrodku Kultury zostały zakończone i przebiegły pomyślnie w efekcie kontynuowane będą zajęcia tańca Break Dance. Zapraszamy we wtorki o godz. 17.00 (dzisiaj) i piątki o 17.30. Bardzo prosimy o udział dzieci, które zechcą wystąpić w musicalu przygotowywanym na dzień 8 marca.

Więcej…
 
Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Więcej…Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

Od 1 stycznia najmniejsi przedsiębiorcy –płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach nieprzekraczających 2 mln euro rocznie (także prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze) - najpóźniej do 26 lutego 2018 r. po raz pierwszy muszą wysłać do systemu Ministerstwa Finansów Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT). JPK_VAT przesyła się wyłącznie elektronicznie.

Więcej…
 
Zapraszamy na dyskotekę do NOK na zakończenie ferii!

Więcej…Zapraszamy dzieci i młodzież na zakończenie ferii zimowych do Niemczańskiego Ośrodka Kultury na dyskotekę. Dyskoteka odbędzie się w piątek 26 stycznia 2018 r. w godzinach 16.00 - 19.00.

Więcej…
 
Ferie zimowe w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Przerzeczynie - Zdroju
Więcej…W dniach 15.01 - 19.01.2018 odbyły się dla uczniów naszej szkoły ciekawe zajęcia: gry i zabawy ruchowo - taneczne, gry i zabawy sportowo - rekreacyjne, podchody - zabawa w szukanie skarbów, zajęcia plastyczne, zajęcia w bibliotece. Dzieci wzięły też udział w wycieczce na wystawę Lego we Wrocławiu oraz w nocy w szkole podczas której odbył się turniej FIFA na Playstation, projekcja filmów, zajęcia kulinarne, głośne czytanie strasznych historii oraz ciekawe gry i zabawy.
Więcej…
 
Ważne informacje w sprawie ferii w NOK

Więcej…Informujemy, że na wycieczkę w środę 24 stycznia 2018 wyjeżdżają osoby zapisane w NOK w Niemczy, w świetlicy w Wilkowie Wielkim, w świetlicy w Przerzeczynie – Zdroju o godz. 9.00 rano. W Niemczy z przystanku autobusowego. Proszę zabrać ze sobą plecaczki z kanapkami oraz piciem, Kto nie zapłacił jeszcze to zabrać ze sobą 10 złotych opłaty. Trasa wycieczki Bardo ruchoma szopka, kino Kłodzko - laboratorium Frankensteina.

Więcej…
 
BREAK DANCE w NOK i nie tylko.

Więcej…Udany początek zajęć Break Dance w czasie ferii zimowych miał miejsce w środę 17 styczna w Niemczańskim Ośrodku Kultury. Ponad dwudziestka naszych dzieciaków i młodzieży uczestniczyła w pierwszych zajęciach pod okiem dwóch instruktorów oraz pracowników NOK. Po rozgrzewce okazało się, ze nasi tancerze radzą sobie całkiem dobrze. Mogliśmy podziwiać pierwsze ich układy.

Więcej…
 
Nabór do komisji konkursowych

Więcej…W związku z ogłoszeniem konkursu ofert na realizacjie zadań pozytku publicznego zapraszamy organizacje pozarządowe i organizacje uprawnione do zgłaszania kandydatów do komisji konkursowych. Pełną treść ogłoszenia zamieszczamy w załączeniu.

Więcej…
 
Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Niemcza przez organizacje pozarządowe

Więcej…Z dniem 18.01.2018 rozpoczyna sie nabór ofert. Jednocześnie prowadzony jest nabór delegatów organizacji pozarządowych - kandydatów do komisji konkursowej. Proszę pamiętać, że wzór oferty do złożenia w konkursie różni się od wzoru oferty składanej z art. 19a.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 424

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS

Sonda

Jakie zmiany w Gminie są najlepsze?