Wielka obrona Niemczy 2017

Zapytanie ofertowe na wykonanie tablicy informacyjnej

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYGmina Niemcza składa zapytanie ofertowe na wykonanie tablicy informacyjnej. Szczegóły w załączniku poniżej.

Więcej…
 
I Lekkoatletyczna Olimpiada na koniec projektu „Leśna Akademia Sportu Dzieci i Młodzieży”

IMG 20170926 14024326 września uczniowie naszej szkoły pojechali do Żórawiny na I Lekkoatletyczną Olimpiadę wieńczącą udział w Projekcie „Leśna Akademia Sportu Dzieci i Młodzieży”. Olimpiada była podzielona na część edukacyjną i sportową. Dzieci spotkały się z gwiazdami lekkiej atletyki Pawłem Januszewskim i Sebastianem Chyrą, którzy w ciekawy sposób przybliżyli najważniejsze wydarzenia i zwycięstwa gwiazd lekkiej atletyki.

Więcej…
 
Uczniowie szkoły w Przerzeczynie w Humanitarium

IMG 20170922 115109Dzięki projektowi unijnemu "Ligi Mistrzów na start" nasi uczniowie udali się w piątek 22 września do Muzeum Nauki we Wrocławiu, gdzie odkrywali świat poprzez doświadczenie. W trakcie wizyty uczestniczyli w warsztatach podczas, których wykonali kostki kąpielowe. Zwiedzając wystawę dowiedzieli się jakie mamy rodzaje energii odnawialnej i jak w prosty sposób można ją przetworzyć.

Więcej…
 
Oferta realizacji zadania publicznego w trybie art. 19a

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATYZgodnie z art. 19a ustawy z dnia 24.04.2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie podaje się do publicznej wiadomości ofertę realizacji zadania publicznego pn: "PLENER RZEŹBIARSKI W GILOWIE pt."Władcy Państwa Polskiego" złożoną przez Stowarzyszenie Legendarna Wieś Gilów.

Więcej…
 
UWAGA! Ćwiczenia z zakresu bezpieczeństwa na niemczańskim Rynku!

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY

W dniu 6 października 2017 r. (piątek) organizowane są powiatowe ćwiczenia z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego pod kryptonimem „Obrona Niemczy 2017” przy udziale służb takich jak - straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe oraz więziennictwo. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców o nie parkowanie pojazdów w dniu 06.10.2017 r. od godz. 6:00 wokół kościoła oraz przed parkingiem sklepu „EKO”.

Więcej…
 
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego

http://www.um.niemcza.pl/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/150x94-images-2012-Odpady-wielkogabarytowe.jpgZwiązek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego informuje, iż w dniu 5 października 2017 roku (czwartek) po godzinie 8.00 odbędzie się akcja odbierania odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektronicznego. Szczegóły poniżej i w załączniku.

Więcej…
 
Jak co roku we wrześniu rozpoczyna się wielkie sprzątanie świata.

103 6159Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przerzeczynie-Zdroju zaopatrzeni w rękawice i worki udali się na uliczki Przerzeczyna, by pozbierać zalegające na ulicach śmieci. Akcja przebiegała sprawnie, sprzątanie miało nie tylko charakter ciężkiej pracy, ale także wspaniałej zabawy.

Więcej…
 
AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA POD HASŁEM: „Nie ma śmieci - są surowce"

P1080126JPGCelami tegorocznej akcji są: zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału oraz zainspirowanie i zaktywizowanie Polaków do działania na rzecz środowiska i promowanie obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

Więcej…
 
II PIKNIK RODZINNY „ŁĄCZYMY POKOLENIA”

516 września 2017 r. odbył się w naszej szkole kolejny Piknik Rodzinny pod hasłem „Łączymy pokolenia”. Naszymi gośćmi byli m.in. pan Burmistrz Grzegorz Kosowski z małżonką, pan senator RP Stanisław Jurcewicz,pan dyrektor Niemczańskiego Ośrodka Kultury Andrzej Kukuła , pani prezes Towarzystwa Miłośników Niemczy i Ziemi Niemczańskiej Renata Kukuła, pani inspektor oświaty Marzena Krzyśko. Przybyli rodzice, babcie, dziadkowie, emerytowani nauczyciele i absolwenci naszej szkoły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 415

Ogród Wojsławice

Pałace

Uzdrowisko Przerzeczyn

Serwis SMS