List Gratulacyjny Burmistrza Niemczy dla Kacpra Józefiaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Renata Kukuła
środa, 13 października 2010 12:53

gratulacje wladz miastaLiczący zaledwie 14 lat Kacper Józefiak uczeń Zespołu Szkół w Niemczy zasłużył już sobie na wyjątkowe uznanie. W dniu 13 października 2010 otrzymał puchar i list gratulacyjny od Burmistrza Niemczy Grzegorza Kosowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Prokopa. Na specjalną

uroczystość zorganizowaną w gabinecie Burmistrza zaproszeni zostali Sebastian Maniak – trener Kacpra Józefiaka, opiekująca się Kacprem babcia Halina Józefiak i nasz młody, wyjątkowo utalentowany i nadzwyczaj pracowity Kacper Józefiak. Powodem takich zaszczytów były wielkie sukcesy Kacpra, a zwłaszcza ostatnie czyli zdobycie tytułu Mistrza Świata taekwondo podczas zawodów Mistrzostw Świata w Anglii w dniach 11-12 września i już w następnym tygodniu brązowego medalu na Mistrzostwach Świata w Kickboxngu Juniorów i Kadetów światowej organizacji WAKO w Belgradzie. Kacper dzięki swoim sukcesom trafił na pierwsze strony gazet i licznych informacji medialnych, rozsławiając tym samym swój Klub Tiger w Dzierżoniowie oraz naszą Niemczę. Warto dodać, że uzdolniony zawodnik, już od dawna cieszy się wsparciem ze strony władz Miasta Niemcza. Staraniem Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Kacper otrzymuje specjalne stypendium Samorządu Niemczy.
W liście gratulacyjnym Burmistrza i Przewodniczącego Rady można przeczytać treść życzeń:

Za bardzo wysokie osiągnięcia na arenie sportowej.
Życzymy ci wielu sukcesów zarówno na ścieżce nauki jak i życia prywatnego, a na sportowej arenie abyś piął się jak najwyżej i abyś osiągnął szczyt lecz nie poprzestał na laurach
i ciągle tak jak teraz z dumą i godnością reprezentował swój Klub i Gminę
w której się wychowałeś”.

Życzenia i podziękowania za kształtowanie jak napisano naszego „diamentu” Kacpra Józefiaka” - skierował Burmistrz wobec trenera naszego Mistrza Sebastiana Maniaka. Szczególne zaś podziękowania i bukiet pięknych kwiatów wręczono opiekunce Kacpra - babci Halinie Józefiak.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1