Nowy Prezes Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Koło w Niemczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwester Pióro
środa, 03 stycznia 2018 11:27

DSC 0196

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej 28 grudnia gościliśmy przedstawicieli Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Przewodnicząca PZERiI Oddział Dzierżoniów Pani Helena Sendyk przedstawiła współzałożyciela i długoletniego Przewodniczącego Koła Nr 2 w Niemczy oraz w imieniu Zarządu Głównego wręczyła Panu Jerzemu Procków – „w uznaniu wybitnych zasług dla związku” – Złota Odznakę Honorową. Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Monika Szymańska-Śledź oraz Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Pan Grzegorz Kosowski dołączyli do życzeń i podziękowali Panu Jerzemu Procków za zaangażowanie i 15 lat społecznej pracy na rzecz seniorów. Pani Emilia Procków przedstawiła członków nowo wybranego Zarządu, podziękowała za wieloletnią, owocną współpracę i złożyła życzenia samych dobrych dni w Roku 2018. Obowiązki Przewodniczącego Koła Nr 2 w Niemczy przejął Pan Tadeusz Tecki.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1