Wzruszające jasełka w Przedszkolu Publicznym w Niemczy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Sylwester Pióro
piątek, 22 grudnia 2017 00:00

DSC 0140Przepiękny taniec w akompaniamencie chwytającej za serce muzyki - tak można w skrócie opisać jasełka, które miały miejsce w Przedszkolu Publicznym w Niemczy. W odpowiedzi na specjalne zaproszenie, Burmistrz Miasta i Gminy Niemcza Grzegorz Kosowski wraz z Inpektorem ds. Oświaty Marzeną Krzyśko odwiedzili przedszkolaki, które zaprezentowały przygotowywaną przez długi czas choreografię do utworów w wykonaniu Andrea Bocellego.

Wśród widowni były też dzieci z młodszych grup, a także rodzice, wychowawcy oraz panie, które odeszły na emeryturę, ale w dalszym ciągu są sercem z Przedszkolem w Niemczy. Po wzruszającym występie Burmistrz wręczył dzieciom cukierki, a Pani Dyrektor zaprosiła gości na poczęstunek-niepodziankę.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1