Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej
Zaktualizowany Program Rewitalizacji
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - PartnerstwoJST

Zamieszczamy jeszcze raz poprawiona wersje Programu Rewializacji. Wszelkie uwagi prosze przesyłać na e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 29.06.2015

Więcej…
 
Ostatni dokument do konsulatacji
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - PartnerstwoJST

Proszę o zapoznanie się z ostatnim dokumentem w ramach projektu Parnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej w stronę zrównowazonego rozwoju i zgłaszanie wszelkich uwag do 29.06.2015r. na e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Zatwierdzone programy w ramach projektu "Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej"
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - PartnerstwoJST

”Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - wspólnie w stronę zrównoważonego rozwoju”
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursu na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania współpracy w ramach miejskich obszarów funkcjonalnych (edycja 2) z Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007–2013

Beneficjent/Lider projektu - Gmina Miejska Dzierżoniów, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów

Partnerzy projektu - Powiat Dzierżoniowski, Gmina Bielawa, Gmina Pieszyce, Gmina Wiejska Dzierżoniów, Gmina Wiejska Łagiewniki, Gmina Miejsko-Wiejska Niemcza, Gmina Miejska Piława Górna.

Całkowita wartość projektu - 717 895,00 PLN

Wkład Unii Europejskiej - 608 085,75 PLN (Podpisanie umowy z Ministrem Infrastruktury i Rozwoju na realizacje projektu - 30 kwietnia 2014 r.)

Zakres projektu - opracowanie dokumentu: „Strategia Rozwoju Ziemi Dzierżoniowskiej na lata 2014-2020” i czterech programów sektorowych, tj.:

Program Rewitalizacji Ziemi Dzierżoniowskiej na lata 2014-2020,
Program Zwiększania Retencyjności Ziemi Dzierżoniowskiej na lata 2014-2020,
Program Aktywności Społeczno-Zawodowej na rzecz kształtowania świadomości innowacyjnej i przedsiębiorczej mieszkańców Ziemi Dzierżoniowskiej na lata 2014-2020
Program Rozwoju Transportu Ziemi Dzierżoniowskiej na lata 2014-2020.

 
Program aktywności społeczno-zawodowej
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - PartnerstwoJST

W załączeniu  opracowany dokument Programu aktywności społeczno- zawodowej, w wersji skróconej i pełnej, po uwzględnieniu uwag  recenzenta, oraz  odpowiedzi  eksperta na przesłaną mu recenzję.
Proszę o zaopiniowanie dokumentu i przesłanie odpowiedzi  do 02.03.15r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 
Program Transportu Ziemi Dzierżoniowskiej
Partnerstwo JST Ziemi Dzierżoniowskiej - PartnerstwoJST

Załączamy  Program Transportu Ziemi JST. W załączeniu uwagi

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2